Forum Osiedla Żyzna, ul. Boryszewska, Płock

Osiedle Żyzna => Budynek 3 - Boryszewska 44b => Wątek zaczęty przez: Administrator w Październik 25, 2014, 01:18:49 pm

Tytuł: Wózkownia, rowerownia
Wiadomość wysłana przez: Administrator w Październik 25, 2014, 01:18:49 pm
Co myślicie o pomyśle wydzielenie terenu pod wózkownię bądź też rowerownię w każdej z klatek ?

Nie wiem jak wygląda sytuacja w pozostałych klatkach, ale u nas - w 3 klatce jest miejsce idealne do tego typu wózkowni, a mianowicie, przy zejściu do garaży.

Jest tam sporo miejsca do zagospodarowania, wystarczyłoby dostawić kawałek ścianki, ew. kraty i zamek i byłoby miejsca dla wszystkich mieszkańców każdej z klatek.

Ponieważ nasz blok jest w pewnym sensie ułomny ze względu na brak piwnic, więc sądzę iż takie miejsce przypadłoby do gustu wielu lokatorom.
Tytuł: Odp: Wózkownia, rowerownia
Wiadomość wysłana przez: koktajlsprzecznosci w Listopad 03, 2014, 05:52:16 pm
Jestem jak najbardziej za. Myślałam też o miejscu - coś w stylu "suszarni", żeby np. zimą nie trzeba było suszyć ubrań w mieszkaniu na rozstawionej w pokoju suszarce
Tytuł: Odp: Wózkownia, rowerownia
Wiadomość wysłana przez: Administrator w Listopad 03, 2014, 06:12:23 pm
Trzeba będzie poruszyć ten temat na następnym zebraniu wspólnoty.
Tytuł: Odp: Wózkownia, rowerownia
Wiadomość wysłana przez: Podchorąży w Kwiecień 07, 2015, 07:40:44 pm
I co, wymyślono coś na zebraniu? Bo dosyć mam wózków i rowerów w wejściu do klatki, niedługo nie będzie można przejść. Nie mówiąc o śladach opony na ścianie. Pod klatką przy wejściu do garażu jest sporo miejsca i można tam śmiało składować wózki i rowery.
Tytuł: Odp: Wózkownia, rowerownia
Wiadomość wysłana przez: metr_kwadrat w Kwiecień 21, 2015, 09:55:26 am
Również jestem za. Chociaż ścian rowerem nie brudzę (bo uważam) to rower stojący w mieszkaniu to nie jest to co tygrysy lubią najbardziej...
Tytuł: Odp: Wózkownia, rowerownia
Wiadomość wysłana przez: Podchorąży w Lipiec 15, 2015, 08:24:00 pm
Proponuję zainstalować stojaki na rowery przed klatką. Np. przy środkowej klatce jest kawałek miejsca na to - jest tam skrawek dodatkowego chodnika przy wejściu do klatki.
Tytuł: Odp: Wózkownia, rowerownia
Wiadomość wysłana przez: Podchorąży w Lipiec 15, 2015, 08:26:21 pm
Co do parkowania wózków i rowerów w klatkach również jestem na nie. Wiem że wygodniej zastawić wejście na schody, ale wszystkich wózków i rowerów tu nie pomieścimy, tak więc nie widzę powodów by ktoś miałby być uprzywilejowany zastawiając, a inni musieliby znosić na dół pod schody przy wejściu do garażu.
Tytuł: Odp: Wózkownia, rowerownia
Wiadomość wysłana przez: SNK w Lipiec 19, 2015, 01:16:03 pm
Zgadzam się z Tobą Podchorąży, wchodząc do klatki pierwsze na co musisz uważać to rowery nawet dobrze z siatkami  od zakupów nie  można przejść nie zahaczając ich,( masz piwnice/balkon to tam go zostawiaj bracie-siostro)  a co do wózków rozumie jeśli jest zostawiany na chwilkę o ile to wózek od niemowlaka i kochająca mama  musi go znieść z 1-go czy 2-go pietra ale jak napisałem na chwilkę  a nie będzie stać cały dzień, ale nie od szkraba który ma już dwa latki i sam zasuwa a spacerówka stoi cały boży tydzień i się tylko o nią człowiek obija