Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Serdecznie witamy wszystkich mieszkańców osiedla Żyzna w Płocku, mieszczącego się przy ul. Boryszewskiej.

Zapraszamy do wspólnej dyskusji.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - matrexx

Strony: [1]
1
Ogłoszenia / Limuzyny - wynajem - VIP, Wesela
« dnia: Sierpień 17, 2017, 01:31:38 pm »
Zapraszam do zapoznania się z ofertą warszawskiej firmy, działającej na terenie całej Polski. Wynajem limuzyn, na różne okoliczności - wesela, komunie a może podwózka na lotnisko czy odebranie kontrahenta handlowego.

W razie pytań pisać :)

2
Hyde - Park / Ekspres do kawy - tylko dla kawosza?
« dnia: Marzec 29, 2017, 11:58:47 am »
Cześć!
Od pewnego czasu żona przekonuje mnie żebyśmy kupili ekspres do kawy, ja osobiście nie pijam dużo kawy. No a wydatek nie jest mały, przeglądałem jakieś rankingi ekspresów do kawy i ceny mnie przerażają.

Ale może to jest tylko moje wrażenie. Jak oceniacie, czy warto kupić ekspres? Jeżeli tak to jaki? Może macie doświadczenia dobre/złe z tym związane? Proszę was o opinie ;)

3
Ogłoszenia / Sukienki na ślub cywilny
« dnia: Marzec 22, 2017, 01:57:29 pm »
Zapewne jest na tym forum wiele Pań które będą wybierały się na wesele lub zostaną Pannami Młodymi. Z takiej okazji zapraszam do sklepu internetowego w którym znajdziecie wiele modeli sukienek, jeżeli chcecie Panie pięknie wyglądać to zapraszam :)

Warto sprawdzić tutaj: Sukienki ciążowe na ślub cywilny - dla pań którę zdecydowały się wcześniej na dziecko

Pozdrawiam ;)

Strony: [1]