Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Serdecznie witamy wszystkich mieszkańców osiedla Żyzna w Płocku, mieszczącego się przy ul. Boryszewskiej.

Zapraszamy do wspólnej dyskusji.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Podchorąży

Strony: [1]
1
Budynek 3 - Boryszewska 44b / 44b - co tak wyje?
« dnia: Listopad 27, 2017, 08:43:24 pm »
Od jakiegoś czasu korzystanie z mieszkań stało się dość uciążliwe, przez wieczorne i nocne wycie jakiegoś urządzenia. Jeszcze nie wiem co to i u kogo, ale jest to męczące. Czy ktoś to jeszcze zauważył? Jakieś pomysły co to? Może woda w kaloryferach bo skojarzył bym jakoś z początkiem sezonu grzewczego, ale nie wiem.  W poprzednich latach była cisza. A teraz buczy i buczy :/

2
Budynek 3 - Boryszewska 44b / Drzwi garażowe - przejście na klatkę
« dnia: Luty 13, 2017, 06:44:33 pm »
Mam wielką prośbę do użytkowników garaży o wywiązywanie się z obowiązku zamykania za sobą przeciwpożarowych drzwi w przejściu z garażu na klatkę schodową. Co wchodzę, drzwi jedne i drugie są otwarte, dosyć mam schodzenia i zamykania. Na klatce jest zimno gdyż z garażu wieje, a grzejnik grzeje na marne. Nie mówiąc już o smrodzie spalin. Poza tym bezzasadne jest w takim układzie zastosowanie drogich przeciwpożarowych drzwi. Może niech to ktoś wyreguluje żeby się domykało automatycznie, lub niech zostaną zamontowane samozamykacze ramieniowe skoro sprężynowe w zawiasach nie wystarczają. Widać naklejka nie wystarcza.

3
Sprawy ogólne / Palenie na klatce schodowej i w garażu
« dnia: Listopad 26, 2015, 07:56:32 pm »
Jak w tytule. Zgodnie z regulaminem wspólnoty, jest zabronione czy dozwolone? Jeśli zabronione, to zapewne nie jest to suchy przepis, więc jaka kara?

4
Budynek 3 - Boryszewska 44b / Izolacja akustyczna bloku
« dnia: Lipiec 15, 2015, 08:35:09 pm »
Jak wiadomo, jest żadna. Wszystko słychać. Do szału doprowadza głośna muzyka, szczególnie po 22:00. Kina domowe z głośnymi subwooferami polecam jak sama nazwa wskazuje - do domu. A nie do bloku. Szanujcie spokój sąsiadów. Póki co rozmawiam z lokatorami i zaciskają zęby, ale telefony na Straż Miejską są powszechnie dostępne, tylko głupio tak na sąsiada donosić i póki co każdy się krępuje.

Druga sprawa hałasów. To co wyczynia sprzątaczka napierniczając szczotką o balustradę klatki to przechodzi ludzkie pojęcie. Ludzie, szczególnie pracujący na zmiany, nie mają ochoty na pobudkę o 8 rano dźwiękami jak z kamieniołomu.

Trzecia sprawa hałasów - urocze czworonogi. Jedne są wspaniałe, dobrze wychowane i ciche. Drugie rozwydrzone i szczekają zawsze i na wszystko, szczególnie pozostawione na balkonach. Nie panujecie nad swoimi stworzeniami to do behawiorysty zwierzęcego, a jak pies głupi i niereformowalny, to w Anglii znaleźli już na to sposób. Wystarczy drobna petycja i zwierzak jest obowiązkowo usuwany przez właściciela z takiego bloku, lub zabierany na operację usunięcia strun głosowych.

Pozdrawiam szanujących ciszę i spokój.

Strony: [1]