Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Serdecznie witamy wszystkich mieszkańców osiedla Żyzna w Płocku, mieszczącego się przy ul. Boryszewskiej.

Zapraszamy do wspólnej dyskusji.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Podchorąży

Strony: [1] 2 3 ... 7
1
Budynek 4 - Boryszewska 44c / Odp: Cisza Nocna
« dnia: Luty 03, 2018, 03:06:43 am »
Za to dzika imprezka która właśnie trwa w pierwszej klatce 44b rewelacja. Wyją, tupią, grają - hulaj dusza. A tu małe dziecko spać nie może bo se ktoś popłynął. Ponoć jest kilka fajnych klubów w tym mieście gdzie można się wyszaleć? To zapraszam.

2
Ponawiam pytanie. Problem nie zniknął, drzwi nadal krzywo spasowane i co któryś raz zatrzaskują się po zamknięciu.

3
Sprawy ogólne / Odp: To nie kupa roboty
« dnia: Listopad 27, 2017, 08:53:37 pm »
Osrane wszystko. Chamstwo kwitnie. Dziecko nie może przejść po trawniku, bo zaraz stoi w psim gnoju, albo zwyczajnie łapie w rękę. Ale już powszechnie wiadomo, że niektórzy sąsiedzi- posiadacze piesków kultury nie mają za grosz, kup nie zbierają albo zbierają tylko jak ktoś patrzy. Gratulacje.

4
Budynek 3 - Boryszewska 44b / 44b - co tak wyje?
« dnia: Listopad 27, 2017, 08:43:24 pm »
Od jakiegoś czasu korzystanie z mieszkań stało się dość uciążliwe, przez wieczorne i nocne wycie jakiegoś urządzenia. Jeszcze nie wiem co to i u kogo, ale jest to męczące. Czy ktoś to jeszcze zauważył? Jakieś pomysły co to? Może woda w kaloryferach bo skojarzył bym jakoś z początkiem sezonu grzewczego, ale nie wiem.  W poprzednich latach była cisza. A teraz buczy i buczy :/

5
Sprawy ogólne / Odp: Włamania na osiedlu
« dnia: Marzec 17, 2017, 10:38:56 am »
Czy znów coś zginęło? Bo był dziś dzielnicowy i mówił że znowu było włamanie, w 44b

6
A drzwi lipa straszna, nieszczelne i nie zamykają się. Jak wejdę po schodkach to zanim wyciągnę rękę do wpisania kodu, pociągam za klamke, i co? 5/10 przypadków są otwarte. A potem zdziwko... Ale wyregulować nie ma komu. Więc na co ta kasa z funduszu remontowego idzie?

7
Myślę że jest poprawa, nie napierdziela już tak szczotką o stalowe balustrady ;) Co do śmieci na klatkach, to bez komentarza...

8
Budynek 3 - Boryszewska 44b / Drzwi garażowe - przejście na klatkę
« dnia: Luty 13, 2017, 06:44:33 pm »
Mam wielką prośbę do użytkowników garaży o wywiązywanie się z obowiązku zamykania za sobą przeciwpożarowych drzwi w przejściu z garażu na klatkę schodową. Co wchodzę, drzwi jedne i drugie są otwarte, dosyć mam schodzenia i zamykania. Na klatce jest zimno gdyż z garażu wieje, a grzejnik grzeje na marne. Nie mówiąc już o smrodzie spalin. Poza tym bezzasadne jest w takim układzie zastosowanie drogich przeciwpożarowych drzwi. Może niech to ktoś wyreguluje żeby się domykało automatycznie, lub niech zostaną zamontowane samozamykacze ramieniowe skoro sprężynowe w zawiasach nie wystarczają. Widać naklejka nie wystarcza.

Strony: [1] 2 3 ... 7