Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Serdecznie witamy wszystkich mieszkańców osiedla Żyzna w Płocku, mieszczącego się przy ul. Boryszewskiej.

Zapraszamy do wspólnej dyskusji.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Ona

Strony: [1]
1
Sprawy ogólne / Odp: Dzieci
« dnia: Czerwiec 10, 2016, 09:17:47 pm »
Widzę ze ma Pani problem z czytaniem ze zrozumieniem. Proszę spróbować jeszcze raz. Inni rodzice mogą twierdzić iż to Pani dziecko niewłaściwie się zachowuje. Ale jest jeszcze małe, wiec wolno. Szanowna Pani jest Pani bardzo nerwowa co widać na żywo i czytając Pani posty. Do odpowiedzialności cywilnej można pociągnąć również Panią za zachowanie w stosunku do dziecka, wiec proszę na przyszłość zastanowić się co Pani pisze. Bo zapewne nie tylko moim zdaniem jest negowanie Pani krzyku na chłopca. Tymbqrdziej, że jak sama Pani twierdzi chłopiec się Przyznał. Może dlatego że zrobił to niechcący. Nie do Pani należy ocena zachowywania się dzieci na dworze. A jeśli ma Pani uwagi to zawsze mozna udać się z tym do Rodziców.
Żegnam

2
Sprawy ogólne / Odp: Dzieci
« dnia: Czerwiec 07, 2016, 11:22:34 pm »
Ona sugeruje Pani ze powinna iść do rodziców a nie wydzierać się na dziecko. Oni są od wychowania. Chłopiec nie rzucał kamieniami specjalnie w Panią. Bawił się z innymi dziećmi. Po krzyku Pani pobiegł z płaczem. Ludzie to są dzieci które uczą się życia! Trzeba tłumaczyć a nie wzbudzać agresję. Singiel domniemam iż dzieci nie posiadasz. Rozumiem ze Ciężko Zrozumieć Ci zaistniała sytuacje

3
Budynek 5 - Boryszewska 44d / Odp: Jest tu ktoś :)
« dnia: Czerwiec 07, 2016, 02:09:41 pm »
w środkowej? :) aż tak źle?
generalnie tu się trochę niektórzy dziwni trafiają :)
Pozdrawiam

4
Sprawy ogólne / Odp: Dzieci
« dnia: Czerwiec 07, 2016, 02:08:05 pm »
i jeszcze jedno? jak Pani może osądzać czy inny przekaz trafiłby do dziecka? zna je Pani? a może spróbowała?
użyła Pani przemocy psychicznej nie próbując innej formy

5
Sprawy ogólne / Odp: Dzieci
« dnia: Czerwiec 07, 2016, 01:38:45 pm »
Szanowna Pani
a czy jest Pani pewna ze to ów chłopak rzucił kamieniem a nie dziewczynka obok?Obserwowałam całą sytuację i może być Pani pewna że następnym razem zareaguję. Proszę nie krzyczeć na dzieci@ wystarczyło upomnieć albo zaprowadzić do rodziców.
Jestem ciekawa Pani reakcji w sytuacji kiedy ktoś będzie się trząsł nad Pani dzieckiem!
ps. Kamień wielkości pięsci??? hmmmm... kwestia sporna.
co do rzucania kamieniami również neguję takie zachowania, ale najpierw proszę się upewnić a później działać.
i zapraszam na plac zabaw dla maluchów przy pierwszym bloku jesli chce Pani uniknac sytuacji... tu dziecko moze dostac pika, zostac potracone rowerem, hulajnogą  itp.
Nie pozdrawiam

6
Sprawy ogólne / Odp: Dzieci
« dnia: Czerwiec 06, 2016, 10:27:49 pm »
 hahahahaha ależ nikt nie oczekuje od dewelopera zapewniania rozrywek dla dzieci...to forum z różnymi tematami.Co do kultury... To fakt niektóre dzieci naprawdę słowem przebijają dorosłych,ale wczoraj byłam tez świadkiem krzyku pewnej Pani na chłopca, kultura nie grzeszyla.na miejscu rodziców dziecka zapewne bym zrobiła z nią to samo. Nie wymagajmy od dzieci cudów jeśli mamusie z maluszkami taki przykład daja

7
Sprawy ogólne / Odp: Dzieci
« dnia: Styczeń 04, 2016, 01:03:52 pm »
Biegiem? jasne... oczywiście dzieci 7-10 letnie maja ścieżki żeby sobie bezpiecznie gdziekolwiek dobiec? pomijam fakt ze nawet nie maja możliwości bezpiecznej jazdy na rowerze na osiedlu.... nie chcemy żadnych wielkich kompleksów, ale jeden kosz czy chociażby male boisko to nic takiego......rozumiem ze podchorąży dzieci nie ma- wiec problem ten tego Pana nie dotyczy- wiec nie rozumiem po co takie złośliwości w kierunku innych rodziców?

8
Sprawy ogólne / Dzieci
« dnia: Maj 06, 2015, 12:51:28 pm »
Super że na osiedlu jest jeden plac zabaw, drugi ma powstać... ale co z dziećmi troszkę starszymi?
Czy nie przydałoby się jakieś małe boisko, kosz? cokolwiek? Z czasem i maluchy z piaskownicy  wyrosną... co Wy na to drodzy mieszkańcy? :)

Strony: [1]