Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Serdecznie witamy wszystkich mieszkańców osiedla Żyzna w Płocku, mieszczącego się przy ul. Boryszewskiej.

Zapraszamy do wspólnej dyskusji.

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Sprawy ogólne / Odp: Opłata
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mieszkaniec dnia Luty 28, 2020, 12:03:09 pm »
To chodzi o opłatę za utrzymanie drogi np odśnieżanie który robi InvestBud, naprawianie np progu zwalniającego wymiana oświetlenia itp.
2
Sprawy ogólne / Odp: Wentylacja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Bochen dnia Sierpień 25, 2019, 06:22:27 pm »
Tylko w momencie zamkniętych okien jak się używa okapu lub wentylatora w łazience, a tak to raczej nie ma zjawiska cofania się powietrza kominem. Który blok?
3
Sprawy ogólne / Wentylacja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jakubjakub dnia Sierpień 15, 2019, 09:37:36 pm »
Dzień dobry.
Zwracam się z pytaniem czy występuje u Państwa zjawisko wdmuchiwania powietrzna przez kratki wentylacyjne ? Wentylacja na ogół chodzi poprawnie, problem pojawia się w momencie, gdy na zewnątrz są niesprzyjające warunki atmosferyczne czyli silniejsze podmuchy wiatru. Wtedy pomimo otwartych okien (zapewnienie odpowiedniego ciągu w kanale wentylacyjnym) powietrze jest wdmuchiwane przez kratki wentylacyjne. Czy ktoś z Państwa zauważył u siebie podobne zjawisko ?

Pozdrawiam
4
Sprawy ogólne / Komunikator sąsiedzki online - zakładamy profil!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Conqvist dnia Lipiec 23, 2019, 02:23:28 pm »
Czołem Sąsiadki i Sąsiedzi! Uważam, że najwyższa pora poprawić komunikację sąsiedzką. Mam bardzo dobre doświadczenia z tą bezpłatną aplikacją - "Wspólnota.online" - jako właściciel mieszkania w innej Wspólnocie. Pomogła nam rozwiązać parę problemów i usprawnić komunikację. Zapraszam serdecznie Sąsiadów do przetestowania aplikacji żeby była nam pomocna: https://wspolnota.online/  :) 8)
5
Sprawy ogólne / Odp: Opłata
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mac_synak dnia Czerwiec 17, 2019, 10:39:28 pm »
A to nie chodzi o opłatę w kwocie ok. 300zł, którą deweloper będzie chciał za przekazanie drogi wewnętrznej wspólnocie po zakończeniu prac budowlanych na osiedlu?
6
Ogłoszenia / Kupię mieszkanie osiedle Boryszewska 44 / 44a / 44b / 44c / 44d / 44e
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Łukasz/Pamela/Natan dnia Maj 04, 2019, 04:50:43 pm »
Witam poszukuje mieszkania do kupienia z rynku wtórnego
Wszelkie propozycje proszę kierować na mail
laki90@op.pl

Także znajomi szukają na tym osiedlu mieszkania do wynajęcia proszę o informację:-)
7
Sprawy ogólne / Odp: Opłata
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wojciech P. dnia Marzec 23, 2019, 08:33:10 am »
Już pędzę płacić aż mi wiatr włosy roztrzepuje......
8
Sprawy ogólne / Odp: Parkingi
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wojciech P. dnia Marzec 23, 2019, 08:30:35 am »
Jaka mowa o wyznaczaniu miejsc parkingowych. Przecież linia wytyczona przez kostkę brukową nie jest w myśl Ustawy Prawo o ruchu drogowym wyznaczonym miejscem. Powinny być ustawione znaki pionowe z białą literą "P" na niebieskim tle a linie wyznaczające miejsce postojowe auta wymalowane białą farbą. Jeżeli nie są spełnione te dwa warunki to po pierwsze: auto może stać nawet na linii, którą wyznacza kostka brukowa, po drugie: auto może stać poza tymi miejscami, gdyż nie ma znaku wyznaczającego parking. Pozdrawiam "N" osobę (upierdliwego sąsiada), który nagminnie zostawia karteczki za wycieraczkami samochodu. Nie masz co robić człowieku? Choduj gołębie albo kup sobie psa...znajdź sobie hobby i daj żyć.
9
Sprawy ogólne / Odp: "Zamknięte osiedle" - problemy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Singiel dnia Kwiecień 02, 2018, 10:00:47 pm »
Chcieliście więzienia, macie.

Mówiąc poważnie zapytam tych którzy tak postulowali konieczność zakładania bram na osiedlu w szczerym polu- na prawdę te bramy dają wam takie poczucie bezpieczeństwa ?
10
Sprawy ogólne / "Zamknięte osiedle" - problemy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mieszkaniec dnia Marzec 24, 2018, 11:28:05 am »
Jak mieszkańcy zauważyli brama wschodnia nie działa od ponad miesiąca. Podobno siłownik uszkodzony. Prawdopodobnie siłownik składają w Chinach więc zanim statkiem przypłynie to zejdzie z 2 miechy :P. Jak wiecie na razie bramami zajmuje się INVEST-BUD. Za parę lat (może m-cy nikt tego dokładnie nie wie) owe bramy będą pod naszym nadzorem mieszkańców. Bramy działają około roku i już się psują będąc na gwarancji, aż strach pomyśleć co będzie się działo za 5-8 lat. Prawdopodobnie My poniesiemy koszty wymiany całych urządzeń bo nie będą się do niczego nadawać.
Druga sprawa jeśli chodzi o system bramowy. Przy zaniku napięcia (ostatnio takowe było przez parę godzin nie było napięcia na całym osiedlu) bramy zostają zamknięte na amen. Oczywiście ( z oszczędności??) brak jest akumulatorów i układu ster. aby przy zaniku napięcia bramy z automatu się otwierały. I nasuwają się kolejne pytania: zanik napięcia nad ranem - jak wyjechać do pracy? Zanik napięcia w nocy - pożar w mieszkaniu...straż nie sforsuje bramy ponieważ nie mają taki uprawnień. Zostaną przed bramą ewentualnie strażacy przyjdą z gaśnicą  :o. W gablocie na klatkach brak jakiegokolwiek kontaktu (24 h) do kogoś kto obsługuję te bramy.

P.S. Pomijam sytuację taką że gdy nie ma napięcia to bez klucza nie wejdziemy na klatkę ponieważ domofony także nie działają.

Jeszcze wspomnę jak u innych jest z zasięgiem pilota? Mój pilot położony przy lewarku skrzyni biegów otwiera bramę gdzie maks 15 m od bramy.
Strony: [1] 2 3 ... 10