Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Serdecznie witamy wszystkich mieszkańców osiedla Żyzna w Płocku, mieszczącego się przy ul. Boryszewskiej.

Zapraszamy do wspólnej dyskusji.

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Sprawy ogólne / Odp: "Zamknięte osiedle" - problemy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Singiel dnia Kwiecień 02, 2018, 10:00:47 pm »
Chcieliście więzienia, macie.

Mówiąc poważnie zapytam tych którzy tak postulowali konieczność zakładania bram na osiedlu w szczerym polu- na prawdę te bramy dają wam takie poczucie bezpieczeństwa ?
2
Sprawy ogólne / "Zamknięte osiedle" - problemy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mieszkaniec dnia Marzec 24, 2018, 11:28:05 am »
Jak mieszkańcy zauważyli brama wschodnia nie działa od ponad miesiąca. Podobno siłownik uszkodzony. Prawdopodobnie siłownik składają w Chinach więc zanim statkiem przypłynie to zejdzie z 2 miechy :P. Jak wiecie na razie bramami zajmuje się INVEST-BUD. Za parę lat (może m-cy nikt tego dokładnie nie wie) owe bramy będą pod naszym nadzorem mieszkańców. Bramy działają około roku i już się psują będąc na gwarancji, aż strach pomyśleć co będzie się działo za 5-8 lat. Prawdopodobnie My poniesiemy koszty wymiany całych urządzeń bo nie będą się do niczego nadawać.
Druga sprawa jeśli chodzi o system bramowy. Przy zaniku napięcia (ostatnio takowe było przez parę godzin nie było napięcia na całym osiedlu) bramy zostają zamknięte na amen. Oczywiście ( z oszczędności??) brak jest akumulatorów i układu ster. aby przy zaniku napięcia bramy z automatu się otwierały. I nasuwają się kolejne pytania: zanik napięcia nad ranem - jak wyjechać do pracy? Zanik napięcia w nocy - pożar w mieszkaniu...straż nie sforsuje bramy ponieważ nie mają taki uprawnień. Zostaną przed bramą ewentualnie strażacy przyjdą z gaśnicą  :o. W gablocie na klatkach brak jakiegokolwiek kontaktu (24 h) do kogoś kto obsługuję te bramy.

P.S. Pomijam sytuację taką że gdy nie ma napięcia to bez klucza nie wejdziemy na klatkę ponieważ domofony także nie działają.

Jeszcze wspomnę jak u innych jest z zasięgiem pilota? Mój pilot położony przy lewarku skrzyni biegów otwiera bramę gdzie maks 15 m od bramy.
3
Sprawy ogólne / Odp: To nie kupa roboty
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mieszkaniec dnia Marzec 24, 2018, 11:00:00 am »
No i kto ma się tym zająć my z forum? Jak ktoś widzi że nie sprzątane, robić fotkę osobie i na 986 lub http://www.strazmiejska.plock.eu/web/strona-2431-kontakt.html. Ewentualnie do UM aby skontrolować pieska czy jest płacone. Bidolenie na forum niczego nie zmieni.
4
Sprawy ogólne / Odp: KRADZIEŹ WÓZKA dziecięcego na osiedlu w biały dzień.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mieszkaniec dnia Marzec 24, 2018, 10:55:33 am »
A czy kolega zgłasza to do zarządcy? Czy tylko wylewa żale na forum? Umówić się z zarządcą na konkretny termin i stanąć przy człowieku podczas regulacji drzwi. Jak będzie ok to "przyjąć" robotę a nie bidolić na forum. Nikt z forumowiczów nie naprawi drzwi.
5
Budynek 4 - Boryszewska 44c / Odp: Cisza Nocna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Podchorąży dnia Luty 03, 2018, 03:06:43 am »
Za to dzika imprezka która właśnie trwa w pierwszej klatce 44b rewelacja. Wyją, tupią, grają - hulaj dusza. A tu małe dziecko spać nie może bo se ktoś popłynął. Ponoć jest kilka fajnych klubów w tym mieście gdzie można się wyszaleć? To zapraszam.
6
Ogłoszenia / Lokale na sprzedaż i wynajem w Płocku
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kilos dnia Styczeń 16, 2018, 11:23:35 am »
Polecam zainteresowanym ciekawy portal z ofertami lokali na sprzedaż bądź wynajem - Lokale Płock
7
Sprawy ogólne / Odp: KRADZIEŹ WÓZKA dziecięcego na osiedlu w biały dzień.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Podchorąży dnia Listopad 27, 2017, 08:55:31 pm »
Ponawiam pytanie. Problem nie zniknął, drzwi nadal krzywo spasowane i co któryś raz zatrzaskują się po zamknięciu.
8
Sprawy ogólne / Odp: To nie kupa roboty
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Podchorąży dnia Listopad 27, 2017, 08:53:37 pm »
Osrane wszystko. Chamstwo kwitnie. Dziecko nie może przejść po trawniku, bo zaraz stoi w psim gnoju, albo zwyczajnie łapie w rękę. Ale już powszechnie wiadomo, że niektórzy sąsiedzi- posiadacze piesków kultury nie mają za grosz, kup nie zbierają albo zbierają tylko jak ktoś patrzy. Gratulacje.
9
Budynek 3 - Boryszewska 44b / 44b - co tak wyje?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Podchorąży dnia Listopad 27, 2017, 08:43:24 pm »
Od jakiegoś czasu korzystanie z mieszkań stało się dość uciążliwe, przez wieczorne i nocne wycie jakiegoś urządzenia. Jeszcze nie wiem co to i u kogo, ale jest to męczące. Czy ktoś to jeszcze zauważył? Jakieś pomysły co to? Może woda w kaloryferach bo skojarzył bym jakoś z początkiem sezonu grzewczego, ale nie wiem.  W poprzednich latach była cisza. A teraz buczy i buczy :/
10
Ogłoszenia / Sprzedam mieszkanie Warszawa Latoszki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez bobo dnia Październik 16, 2017, 08:41:27 am »
Strony: [1] 2 3 ... 10