Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Serdecznie witamy wszystkich mieszkańców osiedla Żyzna w Płocku, mieszczącego się przy ul. Boryszewskiej.

Zapraszamy do wspólnej dyskusji.

Autor Wątek: To nie kupa roboty  (Przeczytany 5294 razy)

Alicja36

• Newbie
  • *
To nie kupa roboty
« dnia: Grudzień 01, 2014, 08:24:44 pm »
Drodzy sąsiedzi, chcę poruszyć temat czystości na naszym osiedlu i tym samym proszę właścicieli czworonogów wszelkiej maści o sprzątanie po swoich pupilach na trawnikach, chodnikach oraz nawet na klatkach schodowych.
Pozdrawiam serdecznie

gościu

• Newbie
  • *
Odp: To nie kupa roboty
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 03, 2014, 12:21:26 pm »
To widocznie są uroki Płocka. Nie znam innego miasta tak zapaskudzonego. Tym bardziej jest mi przykro, że niby NOWE osiedle a jednak zachowania stare...

SNK

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 30, 2016, 01:57:28 pm »
śnieg opadł i za trawnikach pokazały się wspaniałe odchody kundli ... tyle ich jest, że wieże Eeiffla można by pobudować.. aż na wymioty mi się zbiera na ich widok ,  może wystąpimy o zmianę  nazwy osiedla z "Osiedle żyzna" na " OSIEDLE POD KUPĄ " będzie jak najbardziej na miejscu...

omi

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 02, 2016, 10:36:52 pm »
To prawda z dzieckiem na spacer jest problem żeby wyjść... co mam krzyczeć co chwile nie wchodź na trawnik- tam jest PSIA KUPA! albo wyskrobywać ją 10 razy  spod  buta sobie albo dziecku....FUJJJ.... :o!!!!
Wstydźcie się właściciele czworonogów!
Chodź nie dokładnie wszyscy,bo wiem i widzę że nieliczni tylko i niestety potrafią  po swoim  pupilu  się schylić i zapakować w foliówkę to co potrzeba.Korona z głowy im nie spada.Dbają o czystość i nie tylko na POZÓR bo potrafią to okazać chodź by w takim prostym geście który jest znaczny dla wszystkich mieszkańców.

vbe

• Newbie
  • *
  • Oby żyło się tu lepiej;)
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 26, 2016, 01:39:40 pm »
bywając w różnych miastach i częściach Płocka - może słabo pocieszę, ale napiszę - bywa zdecydowanie gorzej:)
vbe

Podchorąży

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 08, 2016, 08:18:48 am »
Poruszałem już ten temat. Mogę stwierdzić, iż nie ma bardziej egoistycznych grup społecznych jak palacze i kundlarze. Zobaczcie jak wyglądają krzewy posadzone na trawnikach. Tam gdzie kundel leje, od razu zwiędnięte. A "przebiśniegów" cała masa. Może specjalną procę zrobić i strzelać tym w okna? Ja się pytam, jaka kara. Będę kręcił filmy i donosił jak Bolek, bo inaczej rozumu (kultury?) to chyba nie da się nauczyć.

Sasiadka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 28, 2016, 10:25:08 pm »
Jeśli ktoś decyduje się mieć psa,to powinien brać odpowiedzialność za swoje zwierze, bo to co dzieje się na trawnikach to przegięcie...wyjście z dzieckiem na spacer nie powinno polegać na omijaniu psich kup!!

SNK

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 11, 2016, 08:57:01 pm »
Od jakiegoś tygodnia na naszym osiedlu zostały postawione  dwie tabliczki miedzy blokiem 3 a 4 z zakazem wprowadzania psów na teren trawników ale jak widać właściciele kundli (nie mylić z psami bo po psach właściciele sprzątają) maja to w czterech literach bo ich kundle srają nagminnie wszędzie gdzie popadnie i oczywiście odchodzą nie sprzątając bo po co, ale żeby było tego mało spacerując dziś po osiedlu zauważyłem, że jedna tabliczka została zniszczona pewnie  jakiemuś kundlowi przeszkadzała!!!