Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Serdecznie witamy wszystkich mieszkańców osiedla Żyzna w Płocku, mieszczącego się przy ul. Boryszewskiej.

Zapraszamy do wspólnej dyskusji.

Ankieta

Czy jesteś zadowolony/ona z  obecnego zarządcy czyli MZGM?

Tak
0 (0%)
Nie
2 (100%)

Głosów w sumie: 2

Autor Wątek: Zmiana zarządcy budynku nr.3  (Przeczytany 2823 razy)

wyrzykowski

• Newbie
  • *
Zmiana zarządcy budynku nr.3
« dnia: Marzec 31, 2015, 07:08:50 am »
Po wczorajszym zebraniu nadal twierdzę że powinnismy zmienić zarządce naszego budynku tj. nr3.
Jednak najpierw musimy wybrac zarząd naszej wspólnoty, gdyż przy odwołaniu starego możę on podważyć nasz wybór ze względu na brak zarządu.
Koszty notarialne związane z odwołaniem starego zarządcy MZGM to 300,00zł opłaty notarialnej pobranej przez notariusza za podpisanie protokołu uchwały.
Czekam na odpowiedzi w tej sprawie.

Administrator

• Administrator
  • Newbie
Odp: Zmiana zarządcy budynku nr.3
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 31, 2015, 08:04:01 am »
Może lepiej byłoby najpierw wystosować do nich pismo, by odpowiedzieli na wczorajsze pytanie odnośnie kwoty na którą mogą przystać. Sądzę, że 0,80 zł to maks co powinniśmy płacić.

wyrzykowski

• Newbie
  • *
Odp: Zmiana zarządcy budynku nr.3
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 31, 2015, 08:44:29 am »
Ja uważam że kwota jaką jestesmy w stanie zaproponować to max. 0,50 butto/m2. Ta kwota to i tak 30% kosztów naszej wspólnoty w porównaniu  do tego co teraz jest.

Jeszcze musimy zmienić pkt. Konserwacja i drobne naprawy  przy stawce 0,08zł to roczny koszt w wysokosci ponad 2.000,00zł. Przypominam że przy takim rozwiązaniu płacimy za "powietrze i możliwość odebrania telefonu"

Tak jak proponowałem na zebraniu niezależny konserwator który jest w stanie zapewnić  usługi to koszt 50,00zł+ 1 godzina pracy.
Dla mnie takie roziązanie jest jak najbardziej prawidłowe.
PŁACIMY ZA USŁUGE A NIE ZA MOŻLIWOŚĆ KORZYSTANIA Z NIEJ
Proszę o odpowiedzi w tej sprawie na forum lub na adres meilowy: wyrzykowski@op.pl