Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Serdecznie witamy wszystkich mieszkańców osiedla Żyzna w Płocku, mieszczącego się przy ul. Boryszewskiej.

Zapraszamy do wspólnej dyskusji.

Autor Wątek: ANKIETA  (Przeczytany 3743 razy)

mieszkaniec

• Newbie
  • *
Odp: ANKIETA
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 19, 2017, 11:47:10 am »
A ja kupiłem mieszkanie na osiedlu otwartym i co teraz mnie zamykają. Przy kupnie nie było mowy o zamykaniu osiedla i mi się to podobało. Najlepiej jak by mór chiński postawili w około i wojsko z karabinami na wieżach postawili i nawet zając się nie prześlizgnie. W paranoje trochę co niektórzy tu popadają. A co do bram.... to jak zobaczyłem wykonanie InvestBudu to o pomstę do nieba krzyczę. Brama (jeżeli tom można nazwać bramą) od Żyznej to śmiech. A IB mówił że już zamówił bramy, że już robią, przecież ta bramka to z Obi kupiona hehe już widzę dobrą pracę tych furteczek. A wjazd od Boryszewskiej... no piękne wykonanie ponad metr zabrany na wjazd i zrobiło się jeszcze niebezpieczniej na tym wyjeździe.

A co do wychodzenia do bramy na taxi... chyba sobie żarty ktoś stroi, może na pętle na Podolszyce chodzić? Nie każdy mieszka blisko bramy. Po to zamawiam taxi aby nie stać i nie marznąć np w zimę w przeciwnym razie na autobus bym poszedł.

Jest to w ogóle nie przemyślane ani nie zaplanowane zamykanie osiedla. Ten pomysł jest dorobiony do koncepcji osiedla. Aby wjechać należy wklepać kod przed bramą który stoi po lewej stronie jezdni, na osiedlu które będzie liczyło 14 bloków nigdy co najmniej dwa samochody nie spotkają się na wjeździe?