Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Serdecznie witamy wszystkich mieszkańców osiedla Żyzna w Płocku, mieszczącego się przy ul. Boryszewskiej.

Zapraszamy do wspólnej dyskusji.

Autor Wątek: ANKIETA  (Przeczytany 4418 razy)

Administrator

• Administrator
  • Newbie
ANKIETA
« dnia: Kwiecień 16, 2015, 10:03:30 am »
Chciałbym przypomnieć, że pod tym linkiem http://www.boryszewska.pl/sprawy-ogolne/ogrodzenie-i-zamkniecie-naszego-osiedla/ znajudje sie ankieta dotycząca ogrodzenia naszego osiedla w postaci bram wjazdowych.

Ankieta dostępna jest tylko dla zarejstrowanych użytkowników na forum i każdy może oddać tylko i wyłącznie jeden  głos.

Prosimy zatem, by wszyscy mieszkańcy naszego osiedla wzięli w niej udział.

mieszkaniec

• Newbie
  • *
Odp: ANKIETA
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 26, 2015, 08:34:41 pm »
A wiadomo na jakiej zasadzie będzie to wszystko działało? Jak z wjazdme (oraz wyjazdem) gości, kuriera itp?

Wojciech P.

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 13, 2015, 10:12:06 pm »
JA nie wyobrażam sobie innej możliwości jak zamontowanie domofonu przy bramie ewentualnie przy szlabanie. To przecież jedyne racjonalne i dobre rozwiązanie powszechnie znane.

mieszkaniec

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 05, 2015, 09:38:03 pm »
no ok, ale jak sie wybiera blok? Czy jest procedura ze najpierw nr bloku pozniej nr mieszkania? Jak ktos wyjezdza to te musi dzwonic? Jakos nie widze teg, wogole mi sie to nie widzi... ;D

Podchorąży

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 07, 2017, 02:51:51 pm »
Jak wspomniałem w innym temacie, rozwiązanie jest proste. W normalnych godzinach dziennych bramy otwarte, w godzinach wieczornych i nocnych automatycznie zamykane po otwarciu pilotem. Do taxi moźna wyjść do bramy. A poczta i kurierzy działający w dzień mają wolną drogę.

SNK

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 08, 2017, 03:28:15 pm »
Otwarte w godzinach dziennych też raczej nie ciekawie bo bardzo dużo osób skraca sobie drogę przez osiedle jadąc jak wariat nie zwalniając nawet na progach, nawet jeśli będą zamknięte bramy wieczorem to co z furtkami?? dobre towarzystwo i tak będzie miało drogę otwartą by poruszać się po naszym osiedlu.
Nie jednokrotnie już mówiłem że jedynie dobrym rozwiązaniem jest postawienie budki dla dozorcy przy wjeździe od żyznej i zatrudnienie 3 dozorców a w godzinach nocnych co jakiś czas mogli by się przespacerować po osiedlu dla kontroli a brama od boryszewskiej cały czas zamknięta i otwierana na pilotem.

Singiel

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 13, 2017, 09:03:56 pm »
Widze że inspiruje się Pan osiedlem przy sienkiewicza 22.

SNK

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 13, 2017, 09:31:19 pm »
co dla niektórych by się znalazło miejsce z tego osiedla, bo nie wiem czy zauważyłeś, że często śledcza tu zajeżdża więc maja kogoś na oku....
a pozatym dokonałem zakupu mieszkania na osiedlu zamkniętym a nie w oborze z otwartymi wierzejami gdzie każdy może robić co mu się żywnie podoba i tego wymagam!!!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2017, 09:41:15 pm wysłana przez SNK »