Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Serdecznie witamy wszystkich mieszkańców osiedla Żyzna w Płocku, mieszczącego się przy ul. Boryszewskiej.

Zapraszamy do wspólnej dyskusji.

Autor Wątek: Izolacja akustyczna bloku  (Przeczytany 4189 razy)

wyrzykowski

• Newbie
  • *
Odp: Izolacja akustyczna bloku
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 02, 2016, 05:49:19 am »
O ile wiadomo każdy ma prawo do spotkań towarzyskich. ok. rozumiem że cisza nocna ale do h......y jest 1 maja i święto więc weź pod uwagę i zluzuj trochę bo sam nie mieszkasz w tym budynku. Bądź wyrozumiały i życzliwy dla innych. Przecież osiedle to nie muzeum i rezerwat przyrody. Pozdrawiam sąsiadów z nr 21 blok 44b.
Swoja drogą to trzeba zrobić jakiegoś grilla i poznać się bliżej. 
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Singiel

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 02, 2016, 11:27:49 am »
Ja rozumiem ze jest święto, ale milo by było gdyby ta najgłośniejsza cześć zabawy nie odbywała się w środku nocy. Nie mam nic do głośniejszej muzyki raz na jakiś czas ale trzaskanie drzwiami, krzyki na całe gardło... to już przesada.

SNK

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 02, 2016, 11:48:47 am »
Oczywiście każdy ma prawo do spotkań towarzyskich i niech to będzie nawet w komunistyczne święto 1 maja co jest co jest chorym świętem bo taki 2 maja dzień flagi państwowej synonim naszego państwa już nie, ale nie zapomnijmy dużo ludzi pracuje 2 maja i muszą wstać rano do pracy a takie "małpy" nie dają im takiej możliwości.

Podchorąży

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 15, 2016, 09:12:11 pm »
Grilla chętnie, choć sezon się kończy. Spotkania towarzyskie, owszem - toż to nie klasztor, ale też nie melina... Jakoś by to można wypośrodkować? Ja jestem wyluzowany, nie mieszka się najgorzej. Ale czy do syfu z komina orlenu  muszą jeszcze dochodzić stosy gówien na trawniku, plamy oleju na nowej kostce brukowej, dziamaniekundla24.pl oraz niemożliwość wywietrzenia mieszkania w te upały bo ktoś se kopci faja za fają na balkonie? A do tego łupanie basem aż blok się trzęsie i parkowanie diesla rurą w okno? To nie są żadne trudne sprawy i przestrzeganie minimum kultury nie powinno tak boleć. Ale skoro boli, to mnie też to bardzo boli :/