Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Serdecznie witamy wszystkich mieszkańców osiedla Żyzna w Płocku, mieszczącego się przy ul. Boryszewskiej.

Zapraszamy do wspólnej dyskusji.

Autor Wątek: Bramy  (Przeczytany 15803 razy)

boryszewska

• Newbie
  • *
Bramy
« dnia: Listopad 03, 2014, 04:23:24 pm »
Kiedy zostanie dokończone ogrodzenie i zrobione bramy wjazdowe. Z tego co wiem to Invest bud miał na to 3 miesiące i jak zawsze lipnie im to wyszło.

koktajlsprzecznosci

• Newbie
  • *
Odp: Bramy
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 03, 2014, 05:57:16 pm »
Kiedyś może się doczekamy... ;)
"...i jak zawsze lipnie im to wyszło." - Miała Pani już jakiś problem z developerem ?

Administrator

• Administrator
  • Newbie
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 03, 2014, 06:10:49 pm »
Na ostatnim zebraniu wspólnoty otrzymaliśmy informację, że szukają firmy która wykona automatykę bramy.

Negre

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 03, 2014, 07:30:19 pm »
Szanowni Państwo to co mówi deweloper to 90% kłamstwo 10% prawdy. Przekonaliśmy się już o tym nie raz, nie dwa (bramy w 3 miesiące, ogrodzenie osiedla , dodatkowe miejsca parkingowe) Musimy jako wspólnota nie jako jednostka "zawalczyć" z deweloperem i zmusić go dotrzymania obietnic. Mógłbym się tu jeszcze długo rozpisywać o naszych problemach ale wydaję mi się, że dwa problemy musimy załatwić czym prędzej, a mianowicie to:
-dodatkowe miejsca parkingowe
-zamknięcie osiedla

boryszewska

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 04, 2014, 04:12:25 pm »
Ciekawa jestem kiedy zrobią plac zabaw pomiędzy blokiem 3 i 4, ponieważ miał być gotowy we wrześniu. Zresztą jest on zaplanowany w super bezpiecznym miejscu (przy głównej drodze wewnętrznej). Według mnie place zabaw, które powstają na naszym osiedlu powinny być wykładane specjalną gumą, a nie cały plac w piachu.

Negre

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 04, 2014, 08:07:35 pm »
Lokalizacja placu zabaw nr 2 jest fatalna, to fakt. co do podłoża jakie tam powinno się znajdować też się zgadzam. Na obecnym placu nr 1 jest około 15-20 cm piasku a pod spodem... glina i gdy tylko popada większy deszcz to kałuże najdłużej stoją właśnie w piaskownicy. Investbud zapytany o progi zwalniające powiedział, że je zrobi. Tylko kiedy? Jak się wydarzy jakieś nieszczęście?!!!

mieszkaniec

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 05, 2014, 10:49:50 am »
progi???...zacznijmy od tego kiedy bedzie zrobiona do końca droga, która niby miała być oddana do czerwca 2013 roku!!!

Administrator

• Administrator
  • Newbie
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 05, 2014, 07:31:33 pm »
jeśli chodzi o drogę, to podejrzewam, że nie zostanie dokończona wcześniej niż po wybudowaniu bloków nr 5, 6, 7 i 8