Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Serdecznie witamy wszystkich mieszkańców osiedla Żyzna w Płocku, mieszczącego się przy ul. Boryszewskiej.

Zapraszamy do wspólnej dyskusji.

Autor Wątek: Bramy  (Przeczytany 16558 razy)

lukasz87

• Gość
Odp: Bramy
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 09, 2015, 11:52:43 am »
Przed chwilą dzwoniła do mnie jakaś Paniusia z IB z informacją, że jest pilot do szlabanu do odbioru jakoś nie chciałem się denerwować w pracy i dopytywać. Jak mi odpowiedzą na pytanie co ten szlaban tam robi inaczej niż to chwilowe ;) To nie żaden radca prawny a porozmawiam z zaprzyjaźnionym mecenasem o tej sprawie. Także zapraszam do kontaktu ze mną w tej sprawie.

Pozdrawiam.

Podchorąży

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 10, 2015, 06:48:38 am »
Ja jeszcze dodam, że kto odbierze pilota zgodzi się na szlaban. Gdyby nikt nie odebrał, to może by przemyśleli.

Bochen

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 10, 2015, 04:00:27 pm »
piloty do bram rozdawali na pierwszym zebraniu naszego V bloku w MTBS-ach, była lista, kto odebrał kwitował odbiór, gdybym wiedział że to ma znaczenie w życiu bym nie podpisał

mieszkaniec

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 16, 2015, 05:57:58 pm »
Ja miałem pilot w skrzynce na listy, nic nie było do podpisu...

historyczna chwila, w dniu 26.12.2015 szlaban odmówił posłuszeństwa...dnia 28.12.2015...szlaban (ramię wraz z jednostką sterującą) zniknął...?? UFO? :-)

Widziałem już jak szlaban przy zamykaniu podczas silniejszego podmuchu wiatru nie trafia na podporę i ramie sobie wisi.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2015, 10:38:01 pm wysłana przez mieszkaniec »

Invest Bud

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 29, 2015, 11:06:26 am »
Szanowni Państwo!

Szlaban zniknął z osiedla, ale dlaczego...?
To nie UFO tylko człowiek - osoba wjeżdżająca na osiedle... która nie wiedząc dlaczego uderzyła w ramię szlabanu co spowodowało jego wykrzywienie, a następnie blokadę.
Po czym - 28.12.2015 r. - kolejna osoba centralnie wjechała w zamknięty szlaban wyrywając go z fundamentem.
Jeśli są problemy przy korzystaniu ze szlabanu to co będzie w przypadku bramy...
Powstałe problemy wynikają wyłączenie z nieumiejętności korzystania z dużo prostszego rozwiązania niż brama...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2015, 03:28:16 pm wysłana przez Invest Bud »

SNK

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 29, 2015, 08:37:15 pm »
Szanowni Państwo!

To nie UFO tylko człowiek - osoba wjeżdżająca na osiedle... która nie wiedząc dlaczego uderzyła w ramię szlabanu co spowodowało jego wykrzywienie, a następnie blokadę.
Po czym - 28.12.2015 r. - kolejna osoba centralnie wjechała w zamknięty szlaban wyrywając go z fundamentem.
Jeśli są problemy przy korzystaniu ze szlabanu to co będzie w przypadku bramy...
Powstałe problemy wynikają wyłączenie z nieumiejętności korzystania z dużo prostszego rozwiązania niż brama...

aaa to  ciekawa historia :) ... co do nie umiejętności korzystania z banalnie prostego pilota to faktycznie aż się dziwie że sam go nie wyrzuciłem jeszcze przez okno auta bo zasięg i jego działanie pozostawiają wiele do życzenia... niejednokrotnie pilot, który teoretycznie ma zasięgu do 150m ledwo działa z 1 metra co powoduje zatrzymanie się pojazdu i odczekaniu dobrych 30 sekund zanim "jaśnie" szlaban zacznie się otwierać, nie raz widziałem jak kierowcy z naszego osiedla zawracali się i wjeżdżali od ul.Boryszewskiej bo tracili cierpliwość na nie chcący się otworzyć pseudo szlaban nie wspominając o jego zamknięciu które następuje chyba dnia następnego hahaha :/ wiec faktycznie magia osiedla zamkniętego!!!
Rzeczywiście jeśli  była by brama o której mówiono nam wszystkim przy zakupie mieszkania to zapewniam was, że każdy by ją zauważył bo szlaban które zabrało ufo w dzień był mało widoczny w nocy troszkę lepiej...

Ribson

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 02, 2016, 12:39:32 pm »
Szanowni Państwo!

Witam,
w przypadku bramy będzie zgoła inaczej! Zwykłe uderzenie nie wyrwie jej z korzeniami, tzn. z fundamentem. :)
Taki szlaban nie zamyka osiedla, przed niczym go nie chroni. Jest jedynie upierdliwością i utrudnia wjazd (w szczególności) mieszkańcom. Invest Bud szuka oszczędności, rozumiem, ale trzeba pamiętać, że skąpy traci dwa razy. Zróbcie porządnie zamknięte osiedle, tak jak to było obiecywane przy zakupie mieszkań.

Podchorąży

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 03, 2016, 04:37:00 pm »
Mi to wygląda na prowokację. Zanim się przyznać że twór jest do niczego, to sami unicestwili. Teraz pozostało robić bramę, a nie wodę z mózgów.