Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Serdecznie witamy wszystkich mieszkańców osiedla Żyzna w Płocku, mieszczącego się przy ul. Boryszewskiej.

Zapraszamy do wspólnej dyskusji.

Autor Wątek: Bramy  (Przeczytany 16963 razy)

lukasz87

• Gość
Odp: Bramy
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 04, 2016, 02:43:54 pm »
Szanowni Państwo!

Szlaban zniknął z osiedla, ale dlaczego...?
To nie UFO tylko człowiek - osoba wjeżdżająca na osiedle... która nie wiedząc dlaczego uderzyła w ramię szlabanu co spowodowało jego wykrzywienie, a następnie blokadę.
Po czym - 28.12.2015 r. - kolejna osoba centralnie wjechała w zamknięty szlaban wyrywając go z fundamentem.
Jeśli są problemy przy korzystaniu ze szlabanu to co będzie w przypadku bramy...
Powstałe problemy wynikają wyłączenie z nieumiejętności korzystania z dużo prostszego rozwiązania niż brama...

To już wiem co się z nim stało... Już myślałem, że to mój "majster" bo powiedział, że nie wytrzyma z nim i sam go z taranuje  :D

A teraz poważnie ...

Czy z tego nicku pisze ktoś z firmy Invest Bud ?  Jakie będzie Wasze dalsze działanie w sprawie obiecanej bramy ? Rozumie, że po tym incydencie skusicie się na nią ? Jaki to koszt ? 5 ; 10 tysięcy ? Jak najbardziej mogę sam Wam zaprojektować oraz wykonać pozostanie po Waszej stronie zakup automatu i kupno następnej ;) :)

Ile Nas jest rodzin setka ?

Co za problem połowa Wy połowa My ;> ? Ile to wyjdzie ? Tyle co ksiądz w kopercie dostaje ....

Jak do tej sprawy podchodzi Pani Sylwia z Invest Bud proszę aby się sama wypowiedziała na ten temat :)

Pozdrawiam
Ł.

SNK

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 04, 2016, 04:28:24 pm »
Znając życie bramy nie zobaczmy przez kolejny rok albo i nigdy :)

lukasz87 masz racje że rodzin jest coraz więcej i będzie przybywać, ale co do dokładania się do bramy nie ma takiej opcji nawet złotówki nie dam ;/  nie płaci się po to dużych pieniędzy za zamknięte osiedle blisko 4tys za metr
by później mieszkańcy ze swoich pieniążków kupowali bramy!!!

vbe

• Newbie
  • *
  • Oby żyło się tu lepiej;)
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 26, 2016, 01:31:46 pm »
czy tylko ja trafiałam na zepsuty? na razie okazyjnie, ale jak mam tam zamieszkać, to nabieram dystansu..
vbe

Bochen

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 16, 2016, 09:42:06 pm »
Szanowni współmieszkańcy, na Wtorkowym spotkaniu z zarządcą MTBS Investbud zapewnił że do końca wakacji zostanie zamontowana brama wjazdowa i zostanie ogrodzone całe osiedle, czekamy w takim razie na rozwój wydarzeń. Ciekawe tylko jak z działaniem i awaryjnoscia całego mechanizmu bramy, czy nie bedziemy mieli problemów i wiecznych awarii

lukasz87

• Gość
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 04, 2016, 11:37:34 am »
Hello :D

I jak z tą naszą bramą i ogrodzonym fest osiedlem ;>?? Czerwiec minął lipiec minął ... ;)

fmgp

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 15, 2016, 10:04:32 am »
Witam. Nie liczylbym na bramy, na zamkniecie osiedla. Cala ta historia z uszkodzonym szlabanem to sciema, wszystkie obietnice zamkniecia osiedla tez. Od kilku lat zamykaja nam osiedla, obiecuja, podaja daty i nic jeszcze nie spelnili. Taki to powazny developer z tego investbud-u. Trzeba sie zastanowic i przekalkulowac w ilu procentach spelnili dane nam, mieszkancom obietnice, slowne umowy itd. Trzeba tez otwarcie powiedziec ze zrobili nas w przyslowiowego "balona" a wiekszosc z nas nic z tym nie robila, nie robi i nigdy nie zrobi, bedzie tylko pisala na forum itp. Jezeli nie zaczniemy dzialac, jezeli sie nie zjednoczymy to nic nie osiagniemy. Zamkniecie osiedla nam sie nalezy, zaplacilismy za to. Padla na forum doskonala  propozycja zebrania wszystkich zarzadow osiedlowych blokow, chyba nikt nie odpowiedzial. Pogratulujmy sobie sami takiej postawy. Albo razem powalczymy o to za co zaplacilismy albo nic nie bedzie wiecej niz jest na naszym naprawde ladnym osiedlu. Pozdrawiam.

mieszkaniec

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 20, 2016, 03:06:58 pm »
a mi pasuje nie zamykanie osiedla, przed czym tu się zamykać? Najlepiej zamknąć wjazd od ul Boryszewskiej aby przychamować ruch pojazdów co sobie skracają drogę i wsio.

SNK

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 20, 2016, 11:10:02 pm »
sam sobie odpowiedziałeś mieszkaniec chociaż by przez kierowców nie z naszego osiedla skracających drogę, ale nie tylko wystarczy wyjść w nocy na przed bloki by zobaczyć wałęsające się bezpańskie psy podlewające tuje, albo kolejny przykład śpiącego menela na ławce miedzy blokiem 4 a 5 więc przykładów które mają/miały miejsce można by przytaczać więcej.