Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Serdecznie witamy wszystkich mieszkańców osiedla Żyzna w Płocku, mieszczącego się przy ul. Boryszewskiej.

Zapraszamy do wspólnej dyskusji.

Autor Wątek: Bramy  (Przeczytany 16276 razy)

mihau

• Newbie
  • *
Odp: Bramy
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 19, 2017, 09:41:21 pm »
Furtki mają być zamykane na klucz i każdy wchodząc i wychodząc ma je za sobą zamykać. Wystarczy się trzymać tej zasady i już obce męty nie będą się szlajały po osiedlu. ''mieszkaniec" i z Twoich wszystkich postów wynika że monitoring zły bramy złe i wszystko co ma służyć ochronie przed złodziejstwem złe to może zamiast mieszkać tutaj to weź swój cały dobytek i wyprowadź się  pod galerię handlową tam złodzieje będą mieli jeszcze łatwiej cie skroić. Ja i wydaje mi się że doskonała większość mieszkańców jest jednak za tym aby osiedle zamknąć ( bo za to zapłaciliśmy )  i założyć monitoring jeżeli ma to w jakikolwiek chociażby najmniejszy sposób pomóc chronić nas, nasze dzieci i naszą własność

mieszkaniec

• Newbie
  • *
Odp: Bramy
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 24, 2017, 11:47:43 am »
Jak już pisałem Ja nie kupowałem mieszkania na zamkniętym osiedlu...po drugie jest to w ogóle nie przemyślane zamknięcie osiedla, jest to dorabiane do koncepcji. Po trzecie, już widzę jak mieszkańcy z około 14 bloków (+ dodatkowo goście) będą posłusznie zamykać za sobą furtkę. Nie wiem czy wiesz już taką koncepcję mieli mieszkańcy z bloku nr 1 i nawet klucze miał każdy... ani razu nie zdarzyło mi się aby furtka była zamknięta na kluczyk, a były tu dopiero 3 bloki hehe. Po czwarte, pisząc że monitoring CCTV daje bezpieczeństwo na osiedlu  to źle myśli.  Ten kto tak myśli (piszę) nie ma pojęcia ani nie widział jak działa taki monitoring, pieniądze wyrzucone w błoto. Po piąte dlaczego od razu mi się każesz wyprowadzać? Od razu nienawiść do drugiej osoby, jak już pisałem nie podoba mi się zamykanie tak dużego osiedla, ponieważ cała koncepcja jest w ogólne nie przemyślana i wiem jak to będzie funkcjonować, a nawet utrudniać życie nam mieszkańcom.
Kolego mihau napisz proszę jak będzie wyglądało wejście na teren osiedla poprzez furtki nie mając klucza? Bo jeżeli poprzez kod tak jak przy bramie od Żyznej to rzeczywiście nikt nie będzie go znał… tak jak wszystkie dzieci znają kody do domofonów na klatki schodowe. Nie rozumiem nadal koncepcji jak to ma nas uchronić np. przed kradzieżą auta. No ale ludzie widząc zamknięcie czują się złudnie bezpiecznie.