Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Serdecznie witamy wszystkich mieszkańców osiedla Żyzna w Płocku, mieszczącego się przy ul. Boryszewskiej.

Zapraszamy do wspólnej dyskusji.

Autor Wątek: Rachunek za wodę.  (Przeczytany 2234 razy)

Andrzej

• Newbie
  • *
Rachunek za wodę.
« dnia: Wrzesień 21, 2015, 07:13:19 pm »
Dostałem rachunek za wodę za ostatnie dwa miesiące bo wg informacji ze spółdzielni zmienił się inkasent. Ku mojemu zdziwieniu przez ostatnie dwa miesiące zwiększyło mi się dwukrotnie zużycie wody. Dziwna troche sytuacja. Muszę to wyjaśnić, ewentualnie znaleźć przyczynę tego dziwnego wzrostu.
Mam pytanie do sąsiadów. Czy może ktoś doświadczył ostatnio podobnego wzrostu zużycia wody?

Podchorąży

• Jr. Member
  • **
Odp: Rachunek za wodę.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 21, 2015, 08:35:57 pm »
Teraz przyszło od 18.09 do 15.10 55 zł, a za poprzednie 2 miesiące 200 zł! Czyli również dwukrotnie. Skąd????? Ja rozumiem, że upały i w ogóle... Czy to za podlewanie tych wspaniałych trawników na które i tak srają kundle?

wyrzykowski

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 08, 2015, 08:25:52 am »
Tak Podchorąży to za podlewanie trawnika. Investbud podłączył się do twojego mieszkania. Ktoś płacić musi żeby "Kundle" miały gdzie s.......ć.

SNK

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 08, 2015, 09:56:38 pm »
a ja pozdrawiam właścicieli kundli którzy wychodzą przed swoje klatki ze swoimi pupilami i s...ją tuż przy wejściu do nich... widocznie nie przeszkadzają im fekalia...