Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Serdecznie witamy wszystkich mieszkańców osiedla Żyzna w Płocku, mieszczącego się przy ul. Boryszewskiej.

Zapraszamy do wspólnej dyskusji.

Autor Wątek: WJAZD NA OSIEDLE OD UL ZYZNEJ  (Przeczytany 3995 razy)

ONA33

• Newbie
  • *
WJAZD NA OSIEDLE OD UL ZYZNEJ
« dnia: Marzec 10, 2016, 08:43:23 pm »
  Jestem mieszkanką naszego osiedla i kilkakrotnie w ciągu dnia korzystam z wjazdu Czy tylko mi się wydaje ze przerwa między droga asfaltowa a polbrukiem to niczym RÓW a od niedawna powstała jeszcze dodatkowo dziura w asfalcie Wyjazd jest koszmarny Czy Inwest Bud ma zamiar coś z tym zrobić ? Czy faktury za naprawione zawieszenia od razu wystawiać na Inwest Bud????
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2016, 01:15:33 pm wysłana przez Administrator »

Administrator

• Administrator
  • Newbie
Odp: WJAZD NA OSIEDLE OD UL ZYZNEJ
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 14, 2016, 01:16:36 pm »
Zgadza się, wjazd jest okropny, można zostawić tam połowę zawieszenia.
Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że wjazd do baraków obok jest dużo lepszy :)

Podchorąży

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 15, 2016, 08:27:57 am »
Wjazd to tragedia. Trzeba bardzo zwolnić i brać po jednym kole wjeżdżając na skos. A jadąc od miasta często nie ma na to czasu bo coś wyłoni się z naprzeciwka. Ten rowek trzeba by spłycić lub zwęzić. Swoją rolę odpływową spełni. A tak to wręcz zagraża bezpieczeństwu, nie tylko powoduje szybszą eksploatację części zawieszenia i kół.

Administrator

• Administrator
  • Newbie
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 15, 2016, 09:40:29 am »
Wystarczyłby coś na wzór odwodnienia liniowego zastosować i byłoby idealnie równo.
np. http://www.gamrat.budoskop.pl/firmy/wizytowka,89,8,,1199,1.html

Bochen

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 16, 2016, 09:39:00 pm »
Właścicielem drogi jest Investbud i tylko oni mogą wystąpić do ZDM o poprawienie tego, moglibyśmy ewentualnie się  kupic taki przepust i poprosić o wystąpienie do ZDM o montaż tego przepustu, na całe osiedle to myśle śmieszny koszt a poprawiłoby życie niejednemu posiadaczowi 4 kółek

ONA33

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 30, 2016, 05:32:11 pm »
Chyba coś jest nie tak bo droga asfaltowa już istniała to INWEST BUD budował wjazd.Powinien się dostosować do wysokości drogi asfaltowej albo dołożyć pół kostki więcej przerwa byłaby mniejsza  i po sprawie.Ktoś zwyczajnie nie pomyślał. ::)

ONA33

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 19, 2016, 06:15:54 pm »
Witam ponownie
Dziś zupełnie w odmiennym nastroju.Aż miło widzieć, że nasze FORUM przynosi efekty.
Wjazd naprawiony i to bardzo dobrze. Inwest Bud się spisał,trzeba przyznać.Oby tak dalej.
Warto jest mówić głośno o problemach,mamy rezultaty. :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2016, 06:35:15 pm wysłana przez ONA33 »

arko

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 20, 2016, 12:01:26 am »
Nie jestem tego taki pewien czy to forum pomogło ale jeśli tak to dobrze, tym bardziej nie wiem kto dokonywał prac naprawczych czy Inwest Bud czy Miejski Zarząd Dróg w Płocku bo w tym czasie byłem w pracy ale też mnie miło zaskoczył powrót na osiedle (w końcu zawieszenie auta troszkę odpocznie) Wiem tyle, że na ostatnim zebraniu wspólnoty budynku 3 i 4 MZGM w naszym imieniu miała wystąpić z pismem do MZDwP o naprawę wjazdu. Reasumując nie ważne kto naprawił ważne, że jest teraz o niebo lepiej .

Teraz przydało by się aby MZDwP wyremontował jeszcze Boryszewską :P ale to tylko małe marzenie :)