Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Serdecznie witamy wszystkich mieszkańców osiedla Żyzna w Płocku, mieszczącego się przy ul. Boryszewskiej.

Zapraszamy do wspólnej dyskusji.

Autor Wątek: WJAZD NA OSIEDLE OD UL ZYZNEJ  (Przeczytany 4379 razy)

Podchorąży

• Jr. Member
  • **
Odp: WJAZD NA OSIEDLE OD UL ZYZNEJ
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 01, 2016, 09:30:03 pm »
Zalane tanim asfaltem, pewnie wypadnie za chwilę, ale póki co robi robotę, wjazd już nie jest gorszy jak do baraków. A Boryszewska... no cóż, płyty też "wyrównali" w podobny sposób, ale po co komu taka robota to ja nie wiem :/

Wojciech P.

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 02, 2016, 01:01:29 pm »
Z tym wjazdem to racja i dobrze, że został naprawiony ale nikt jakoś się nie przejmuje jak samochody na osiedlu parkują zamiast na parkingu to na chodnikach.

arko

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 02, 2016, 09:05:45 pm »
od ul.Boryszewskiej tez nie jest ciekawie. Wyjeżdżając w stronę budmatu jest ograniczona widoczność z prawej strony  a mianowicie stojące auta na parkingu a jak już ich nie ma to dwa obskurne pojemniki na odzież 

mieszkaniec

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 14, 2016, 10:20:10 am »
od ul.Boryszewskiej tez nie jest ciekawie. Wyjeżdżając w stronę budmatu jest ograniczona widoczność z prawej strony  a mianowicie stojące auta na parkingu a jak już ich nie ma to dwa obskurne pojemniki na odzież
Przy bloku 44 zamontowano słupki na chodniku

arko

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 14, 2016, 11:23:59 am »
Przy bloku 44 zamontowano słupki na chodniku
wiem widziałem, że są postawione tak samo powinni jeszcze zrobić między blokiem 44 a 44b bo chodnik już widać jest zniszczony (zapadnięty).
Ale w mojej poprzedniej wypowiedzi chodziło mi o utrudniona widoczność przy wyjeździe bo często jako pierwsze na parkingu stoi duże auto Mitsubishi L200 zasłaniając kompletnie widoczność z prawej strony a jak nie auto to pojemniki na odzież.

Podchorąży

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 15, 2016, 09:32:52 pm »
Nie no, nie ma tragedii, da się wyjechać. L200 nie łatwo zaparkować pod blokiem, Ranger też mi nie przeszkadza (ps. bardzo ładny ;)). Najgorzej jak stawiają na chodniku, szczególnie ciężkiego busa który zarywa chodnik i utrudnia przejście, szczególnie paniom z wózkami dziecięcymi. No to postawili pachołki. PS. chyba ktoś już jednego trącił ;)

SNK

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 16, 2016, 11:06:58 am »
No to postawili pachołki. PS. chyba ktoś już jednego trącił ;)
ha ha ha zniszczyli szlaban teraz robią zamach na słupki :)

mieszkaniec

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 04, 2016, 11:13:08 am »
hmy stety albo niestety pachołki były konieczne bo nie można było przejść, z drugiej jednak strony jeżeli mamy strefę zamieszkałą to po co chodnik  ;). Tak całkiem serio to pachołki dobrze pełnią funkcję ale niesety przy cofaniu furą nie widać ich bo są niziutkie i dlatego pierwwszy pachołek był trącony po kilku dniach. Z drugiej strony wykonanie mocowania tych pachołków daje wiele do życzenia fachowość fachowców co to robili, to co "ulepili" pod pachołkami to po pierwszej zimie popęka i zkruszeje. :P