Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Serdecznie witamy wszystkich mieszkańców osiedla Żyzna w Płocku, mieszczącego się przy ul. Boryszewskiej.

Zapraszamy do wspólnej dyskusji.

Autor Wątek: Zebranie  (Przeczytany 1319 razy)

Negre

• Newbie
  • *
Zebranie
« dnia: Lipiec 17, 2016, 08:52:03 am »
Szanowni Państwo, mieszkańcy osiedla Żyzna.
Wszedłem na forum po dłuższej ponad rocznej przerwie i muszę napisać że jestem przerażony. Niestety ale nie dałem rady przeczytać wszystkich postów. Nie dlatego że mi się nie chciało ale dlatego że jest tu tyle obrzucania się błotem obwiniania się i wyciągania różnych "brudów" że wolałem tego nie czytać do końca. Nie chcę w tym poście opisywać całej tej sytuacji bo to tak na prawdę nie miejsce na to. Jako członek zarządu (blok nr 1-44a) proponuję aby zwołać zebranie zarządów wszystkich pięciu bloków. Moglibyśmy spotkać się i przedyskutować najpilniejsze sprawy dot. naszego osiedla. Termin do uzgodnienia ale proponuję koniec sierpnia (końcówka okresu urlopowego). Wiem że nie wszystkim nam będzie ustalona data pasować ale postarajmy się. Ze swojej strony proponuję 20-21 lub 27-28 sierpnia. Proszę o komentarze. Pozdrawiam.

mieszkaniec

• Newbie
  • *
Odp: Zebranie
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 20, 2016, 03:15:20 pm »
Raczej proponował bym aby zrobić zebranie ale dla wszystkich nie tylko z zarządcami poszczególnych bloków.

Ustalić jakieś miejsce i termin, nawet końcówka września.

SNK

• Newbie
  • *
Odp: Zebranie
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 20, 2016, 11:14:10 pm »
zgadzam się z tobą mieszkaniec zebranie powinno być dla wszystkich a nie dla zarządów które raczej były wybierane na pierwszych spotkaniach wspólnoty w sposób losowy