Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Serdecznie witamy wszystkich mieszkańców osiedla Żyzna w Płocku, mieszczącego się przy ul. Boryszewskiej.

Zapraszamy do wspólnej dyskusji.

Autor Wątek: Internet oraz TV  (Przeczytany 4762 razy)

Administrator

• Administrator
  • Newbie
Internet oraz TV
« dnia: Listopad 04, 2014, 11:29:54 am »
Czy ktoś może podzielić się opinią na temat internetu oraz TV z petrotelu ?
Od jakiego operatora macie tego typu media i jak one się sprawują ?

boryszewska

• Newbie
  • *
Odp: Internet oraz TV
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 04, 2014, 03:56:15 pm »
Internet mam w petrotelu a tv w multimedia - jak narazie jestem zadowolona. Wcześniej mieliśmy tv i internet w petrotelu  - strasznie często zawieszał się dekoder tv a także były problemy z odbiorem na drugim tv(zawieszał się). Nie wiem jak jest z internetem w multimedia.

Emi

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 04, 2014, 09:09:19 pm »
My posiadamy internet oraz tv z petrotelu. Co do internetu - nie mam zastrzeżeń, natomiast player TV wiesza się, restartuje samoczynnie, nie wspominając już problemie z nagrywaniem filmów.
Póki co operator wymienił nam player na nowy, ale nie sądzę żeby przyniosło to efekt.

mieszkaniec

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 05, 2014, 11:08:40 am »
TV oraz Net z Multi, na nic nie moge narzekac. Za net 12M oraz tv SuperBox + MultiRoom (2 TV) koszt 73zł/m-c

lukasz87

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 08, 2016, 08:57:08 am »
Mieszkaniec tez planuje zakupić internet i tv w multimedia . Pamiętasz może, które gniazda są ich w mieszkaniu ? Czy to te białe gniazdo z 3ma wyjściami ?

Bochen

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 10, 2016, 12:32:14 pm »
ja w bloku nr 5 mam Multimedie, internet 120mb/s + TV najwiekszy pakiet + multiroom + Canal+ na pół roku za darmo - 108pln/mc, wchodzą światłowodami do mieszkania do tej dużej puchy i na scianie montuja gniazdko swiatlowodowe, i od niego do routera i dekoderów

mieszkaniec

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 22, 2016, 03:53:06 pm »
W 5-tce jest duża bardzo nieestetyczna pucha na środku sciany hehe, a wcześniejsze bloki (nie wiem od kiedy zaczeli montować puche do światłowodu) jest gniazdo RTV i przez koncentryk jest podłaczony modem do neta i dekodery.

vbe

• Newbie
  • *
  • Oby żyło się tu lepiej;)
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 26, 2016, 01:47:32 pm »
przepraszam, ale nawet nie słyszałam o takowym, nie pomogę, choć jestem tu nowa;)
vbe