Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Serdecznie witamy wszystkich mieszkańców osiedla Żyzna w Płocku, mieszczącego się przy ul. Boryszewskiej.

Zapraszamy do wspólnej dyskusji.

Autor Wątek: Co sądzicie o Pani dbającej o porzadki ?  (Przeczytany 1463 razy)

arko

• Newbie
  • *
Co sądzicie o Pani dbającej o porzadki ?
« dnia: Luty 07, 2017, 09:09:54 pm »
Tak jak w temacie, co sądzicie? o Pani dbającej w naszej wspólnocie bo mam wrażenie, że nie wywiązuje się z powierzonych jej zadań nawet w 50% niezależnie od pory roku  rozumie, że Pani pracuje na pół etatu ale to nie zwalana ją z obowiązku sumiennie powierzonych jej zadań przez MZGM bo jej wykonana praca woła o pomstę do nieba....klatki schodowe to są raczej umazane a nie umyte bo wchodząc często do świeżo umytej klatki bardziej śmierdzi pomyjami niż jakąkolwiek świeżością(zapewne jedną wodą myje wszystkie klatki), zimą chodniki nie odśnieżone nie posypane piaskiem a jak już posypane to kupka piasku co dwa metry i to w jednym miejscu nie wspominając już o schodach na których zalega lód, latem trawniki nie podlewane, nieczystości na trawnikach  (psie kupy ale to zdecydowanie wina właścicieli psów bo teraz jak nie było przez kilka dni śniegu to widać jakie nasze osiedle to WYSRAJEWO a właściciele tych psów to PROSTAKI nie potrafiący uszanować innych mieszkańców i zachować porządek na osiedlu)ale nie dobiegając o tematu co sądzicie o tej Panie nie czas na zmiany ??

SNK

• Newbie
  • *
Odp: Co sądzicie o Pani dbającej o porzadki ?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 10, 2017, 03:15:56 pm »
Co do klatek schodowych to podejrzewam, że może być to problem mycia wszystkich klatek jedną wodą z lenistwa pójścia po druga czysta ewentualnie mycie cały czas tą sama brudna szmatą ale smród też jest od śmieci którzy nasi kochani lokatorzy wystawiają przed drzwi i potrafią zalegać cały dzień na klatce. Trawniki faktycznie może były podlane w ciągu całego roku 2-3 dzięki czemu mamy unikaną żółta trawę :) a co do odśnieżania to jakaś porażka chodzi mi tu głównie schody a właściwie o podjazdy dla wózków śnieg nie pada od trzech dni a  nadal na nich zalega aż strach wejść/zejść z wózkiem no chyba że chcemy nasze pociechy do szpitala wysłać i siebie przy okazji więc dla mnie Pani jest kategorycznie do zwolnienia bo zwrócenie jej uwagi w niczym nie pomaga.

Podchorąży

• Jr. Member
  • **
Odp: Co sądzicie o Pani dbającej o porzadki ?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2017, 06:47:49 pm »
Myślę że jest poprawa, nie napierdziela już tak szczotką o stalowe balustrady ;) Co do śmieci na klatkach, to bez komentarza...