Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Serdecznie witamy wszystkich mieszkańców osiedla Żyzna w Płocku, mieszczącego się przy ul. Boryszewskiej.

Zapraszamy do wspólnej dyskusji.

Autor Wątek: Zamknięte osiedle... i jak tu wyjść?  (Przeczytany 2207 razy)

mieszkaniec

• Newbie
  • *
Zamknięte osiedle... i jak tu wyjść?
« dnia: Kwiecień 08, 2017, 01:29:01 pm »
Witam wszystkich mieszkańców naszego osiedla :).
Mam pytanko, czy nie uważacie że po zamknięciu osiedla łatwiej jest wejść na osiedle niż z niego wyjść (poprzez wpisanie kodu, lub domofon)? Jak gość ma wyjść pieszo z naszego osiedla? Ma się położyć na macie do otwierania bram? Już dwa razy widziałem jak młode osobniki skakały przez bramę bo nie było jak wydostać się z osiedla, ale nie każdy jest tak sprawny aby skikać przez furtki i bramy. Czy mam sobie dorobić z 50 kluczy do furtki i rozdawać gościom przy wychodzeniu z domu? Macie państwo jeszcze jakieś sugestie co do funkcjonowania zamknięcia osiedla?

mihau

• Newbie
  • *
Odp: Zamknięte osiedle... i jak tu wyjść?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 12, 2017, 12:30:36 am »
Do furtek montowane są elektoromagnesy które od wewnątrz osiedla będą otwierane przyciskiem a od zewnątrz kluczem więc nie ma już potrzeby dorabiania "50 kluczy"

mieszkaniec

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 27, 2017, 08:59:11 am »
No tak faktycznie po jakimś czasie pojawiły się przyciski (szkoda że zrobiony po taniości przycisk dzwonkowy nadtynkowy a można było to zrobić ładnie np http://www.volta.kei.pl/cms/products_photo/product_photo_1907-2.jpg), ale nadal jest problem z wejściem gości. Brak domofonów przy furtkach, gość musi wchodzić bramą.

mihau

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 27, 2017, 09:02:38 pm »
Akurat w obu przypadkach się zgadzam przyciski faktycznie mogły by wyglądać estetyczniej i przy takiej inwestycji domofony przy furtkach by się przydały

mieszkaniec

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 06, 2017, 02:32:57 pm »
Niestety nagminnie nie działa wychodzenie przez furtki z przycisku.